Föremål som liknar akvareller signerade
5065 WATERCOLOURS
Sold: SEK 400
Sold den 29 april 2024
5131 WATERCOLOURS
Sold: SEK 350
Sold den 11 mars 2024
4180 WATERCOLOURS
Sold: SEK 350
Sold den 4 mars 2024
8182 WATERCOLOURS
Sold: SEK 250
Sold den 11 december 2023
8088 WATERCOLOURS
Sold: SEK 100
Sold den 23 oktober 2023
8062 WATERCOLOURS
Sold: SEK 900
Sold den 23 oktober 2023
3270 WATERCOLOURS
Sold: SEK 100
Sold den 2 oktober 2023
3273 WATERCOLOURS
Sold: SEK 350
Sold den 25 september 2023
3268 WATERCOLOURS
Sold: SEK 300
Sold den 25 september 2023